Jdi na obsah Jdi na menu
 


Začátek školního roku a informace ke 2.9.2020

Milí rodiče, 

dnes jsme společně zahájili nový školní rok! Hurá!!! A byli jsme všichni!!! Sláva!

Děti byly natěšené, veselé, milé, usměvavé a moc hodné! Vše jsme zvládli skvěle a bez problémů. Dnes si děti prohlédly třídu, poslechly si pravidla pro novou třídní hru, seznámily se se školním a klasifikačním řádem :-) a také s pravidly hygieny. Některé děti již přinesly prázdninové deníky. 

Na dveřích máme krásnou kresbu Pepka námořníka. Nakreslil nám ho tatínek od Tedíka. Panu Svobodovi děkuji za nádherný obrázek. Třída U Pepka námořníka, Vám, pane Svobodo, tleská!:-)

Moje přání do nového školního roku pro nás všechny je zdraví, radost z učení, veselé chvíle ve škole a pohoda s kamarády. Ať je nám spolu ve 2.C dobře!:-)

Srdečně zdravím.

Renata Hriadelová

____________________________________________________________

A nyní informace ke 2.9.2020.

Děti dnes dostaly rozvrh (zapíši i na naše stránky), deníček INFO s nalepenými informace, deníček ŠD, nějaké letáčky s nabídkou kroužků a přihlášku k zájmovému vzdělávání do školní družiny. Jako překvapení jsem pro všechny děti měla fotku z posledního dne 1.třídy. :-)

Moc děkuji mamince od Ondráška za vyfocení a vybrání fotek (ostatní fotky dám na Rajče). I Vám, paní Pivoňková, naše třída tleská!:-)

Ve středu budeme mít 4 hodiny. Na oběd půjdeme ve 12 hodin (každá třída má svůj čas, ve kterém chodí na obědy). Dopoledne si budeme povídat o prázdninách, hrát nějaké hry a děti si možná již zítra přinesou nějaké učebnice. 

S sebou si děti do školy přinesou:

vyplněnou přihlášku k zájmovému vzdělávání do ŠD - důležité! (není zatím nutné vyplňovat zadní stranu o odchodech)

rozvrh, který jsme dnes psali - dětem zakroužkuji den, ve kterém budou mít matematiku

tělocvik s podepsanými a nachystanými věcmi

kufřík do VV s podepsanými pomůckami

prázdninové úkoly - deník a čtenářskou kartu

lísteček s informací o odchodu do ŠD nebo domů - prosím o připsání data, času a osoby, která vyzvedává nebo napsání informace, že jde dítě samo

papuče, aktovka, pouzdro, svačina, pití, čip

 

 

 

 
 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< duben / 2021 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 57348
Měsíc: 3610
Den: 147